מאמרים

לומדים וחוסכים בקניות

החודש החלו הלימודים במוסדות ההשכלה הגבוהה- האוניברסיטאות והמכללות, והמירוץ המלחיץ אחר הכסף מתחיל עבור הסטודנטים בשנה א' וממשיך עבור הסטודנטים הממשיכים בלימודיהם. אם גם אתה סטודנט, רוב הסיכויים שגם אתה במירוץ. פתח עיניים ואוזניים לאפשרויות שעומדות בפני הכסף שלך. אם אתה דחוק בכסף, אם אתה עובד וחי "על הקשקש" או אם אתה עובד ורוצה לנסות ולחסוך, כל האופציות קיימות. הסטודנטים הם לקוחות רצויים ואיכותיים לבנקים בשל ההנחה שבסיום לימודיהם יכנסו למעגל התעסוקה ויוכלו להפוך ללקוחות הבנק למשך שנים ארוכות ועם חיסכון קטן גם לקנות בית במשכנתא ולתכנן בניית בריכת שחיה.
הלוואה, אשראי וחסכונות, לכל בנק תכנית שונה שמשתלמת בסופו של דבר לשני הצדדים, ובהצגת תעודת סטודנט ואישור לימודים, ניתן לקבל שירותים ללא ריבית, הקלות שונות ואפילו מתנות.
אם לך קשה לשלב בין לימודים יומיומיים ועבודה, תוכל להגיע לאחר מהבנקאים לפגישת ייעוץ זוגי ויחד, כאילו יושבים רק שניכם על במות הרמה הגבוהות מכל השאר, תבנו תכנית שתעזור לך בתקופת הלימודים. עליכם לבדוק מהי התכנית הרצויה לכם ביותר ולזכור, שהבנקים צריכים אתכם לא פחות משאתם צריכים אותם.
הבנקים: לאומי, הפועלים, מזרחי טפחות, דיסקונט, הבינלאומי, אוצר החייל, בנק אגוד, בנק יהב וכלל מימון, מחזיקים בתכנית הלוואה לסטודנטים, שבה ניתנת לסטודנטים הקלה בטווח הזמן בו יוכלו להחזיר את ההלוואה, חלוקה לתשלומים וריבית סבירה. חדדו את החושים, כווננו מכשירי שמיעה, ראייה ומדי דופק, ולכו להתמקח עם הבנקאי.

המשך מאמר